Powitanie

Serdecznie witamy na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Niedrzwicy Dużej. Nasza Biblioteka po sześćdziesięciu latach swojej działalności, za sprawą zaprzyjaźnionych Czytelników, oddaje w Państwa ręce swoją stronę internetową, bowiem w dzisiejszych czasach jest to najszybsze źródło informacji. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu interesujące informacje, obejrzycie ciekawe zdjęcia, dowiecie się o różnych formach naszej działalności. Jednocześnie zapraszamy Państwa do współpracy - prosimy o propozycje zakupów książek, uwagi na temat działalności naszej Biblioteki, wyrażenia swoich oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, bo to przecież nasza wspólna Biblioteka.

NOC W BIBLIOTECE

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w piątek- 22 czerwca 2018 roku na VI Noc w Bibliotece.

W programie:

• od godz. 18 do 19 czytamy najmłodszym:

zapraszamy najmłodszych czytelników do posłuchania wybranych fragmentów książek

• od godz. 19 do 20 wypożyczamy zapracowanym:

rozmowy z bibliotekarzami, przegląd nowości, bestsellerów, wypożyczanie książek

• od godz. 20 do 24 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki:

spotkanie klubowiczów i czytelników, dyskusje nad książką "Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins.

Zapraszamy wszystkich czytających!

Nowe przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza do odwiedzin w sobotę- 2 czerwca 2018 r. w godzinach od 10 do 14.

Jednocześnie przypominamy, że w wakacje nie pracujemy w soboty- następna sobota pracująca będzie we wrześniu.

spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki w Niedrzwicy Dużej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek- 25 maja 2018 r. o godz. 18 w siedzibie biblioteki.

Tematem dyskusji będzie najnowsza książka Grażyny Jeromin-Gałuszki "Zmowa byłych żon".

Zapraszamy wszystkich czytających!

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w najbliższą sobotę- 5 maja 2018 r. w godzinach od 10 do 14.

Prywatność