Powitanie

Serdecznie witamy na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Niedrzwicy Dużej. Nasza Biblioteka po sześćdziesięciu latach swojej działalności, za sprawą zaprzyjaźnionych Czytelników, oddaje w Państwa ręce swoją stronę internetową, bowiem w dzisiejszych czasach jest to najszybsze źródło informacji. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu interesujące informacje, obejrzycie ciekawe zdjęcia, dowiecie się o różnych formach naszej działalności. Jednocześnie zapraszamy Państwa do współpracy - prosimy o propozycje zakupów książek, uwagi na temat działalności naszej Biblioteki, wyrażenia swoich oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, bo to przecież nasza wspólna Biblioteka.

NOC W BIBLIOTECE

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w piątek- 28 czerwca 2019 r. na VII Noc w Bibliotece.

W programie:

• od godz. 18 do 19- czytamy najmłodszym: zapraszamy najmłodszych czytelników do posłuchania bajek
  • od godz. 19 do 20- wypożyczamy zapracowanym: przegląg nowości, bestsellerów, wypożyczanie książek
  • od godz. 20 do 24- spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: spotkanie klubowiczów oraz wszystkich zainteresowanych czytelników, dyskusje nad książką "Złota klatka" Camilli Lackberg

Zapraszamy wszystkich czytających!

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w najbliższą sobotę- 1 czerwca 2019 r. do odwiedzin w godzinach od 10 do 14.

Jednocześnie przypominamy, że jest to ostatnia sobota pracująca przed przerwą wakacyjną, nastepna będzie dopiero we wrześniu.

spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki w Niedrzwicy Dużej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek- 31 maja 2019 r. o godz. 18 w siedzibie biblioteki.

Tematem dyskusji będzie książka Eleny Ferrante "Genielna przyjaciółka".

Zapraszamy wszystkich czytających!

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w sobotę- 4 maja 2019 r. do odwiedzin w godzinach od 10 do 14.

spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki w Niedrzwicy Dużej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek- 26 kwietnia 2019 r. o godz. 18 w siedzibie biblioteki.

Tematem dyskusji będzie książka "Szwecja czyta. Polska czyta".

Zapraszamy wszystkich czytajacych!

Prywatność

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.