Powitanie

Serdecznie witamy na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Niedrzwicy Dużej. Nasza Biblioteka po sześćdziesięciu latach swojej działalności, za sprawą zaprzyjaźnionych Czytelników, oddaje w Państwa ręce swoją stronę internetową, bowiem w dzisiejszych czasach jest to najszybsze źródło informacji. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu interesujące informacje, obejrzycie ciekawe zdjęcia, dowiecie się o różnych formach naszej działalności. Jednocześnie zapraszamy Państwa do współpracy - prosimy o propozycje zakupów książek, uwagi na temat działalności naszej Biblioteki, wyrażenia swoich oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, bo to przecież nasza wspólna Biblioteka.

spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki w Niedrzwicy Dużej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek- 21 września 2018 r. o godz. 18 w siedzibie biblioteki.

Tematem dyskusji będzie książka B. A. Paris "Za zamkniętymi drzwiami".

Zapraszamy wszystkich czytających!

Narodowe Czytanie

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie.

W tym roku lekturą zostało "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego.

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Niedrzwicy Dużej, ul. Kraśnicka 53, w sobotę- 8 września 2018 r.

Czytanie rozpoczynamy o godz. 12.

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w najbliższą sobotę- 1 września 2018 r. do odwiedzin w godzinach od 10 do 14.

Nowe przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych

NOC W BIBLIOTECE

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w piątek- 22 czerwca 2018 roku na VI Noc w Bibliotece.

W programie:

• od godz. 18 do 19 czytamy najmłodszym:

zapraszamy najmłodszych czytelników do posłuchania wybranych fragmentów książek

• od godz. 19 do 20 wypożyczamy zapracowanym:

rozmowy z bibliotekarzami, przegląd nowości, bestsellerów, wypożyczanie książek

• od godz. 20 do 24 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki:

spotkanie klubowiczów i czytelników, dyskusje nad książką "Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins.

Zapraszamy wszystkich czytających!

Prywatność