Powitanie

Serdecznie witamy na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Niedrzwicy Dużej. Nasza Biblioteka po sześćdziesięciu latach swojej działalności, za sprawą zaprzyjaźnionych Czytelników, oddaje w Państwa ręce swoją stronę internetową, bowiem w dzisiejszych czasach jest to najszybsze źródło informacji. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu interesujące informacje, obejrzycie ciekawe zdjęcia, dowiecie się o różnych formach naszej działalności. Jednocześnie zapraszamy Państwa do współpracy - prosimy o propozycje zakupów książek, uwagi na temat działalności naszej Biblioteki, wyrażenia swoich oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, bo to przecież nasza wspólna Biblioteka.

Nowe przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w najbliższą sobotę- 1 grudnia 2018 r. w godzinach od 10 do 14.

spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki w Niedrzwicy Dużej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek- 23 listopada 2018 r. o godz. 18 w siedzibie biblioteki gminnej.

Porozmawiamy o książce Grzegorza Jankowicza "Życie na poczytaniu. Rozmowy o literaturze i reszcie świata"

Zapraszamy wszystkich czytających!

poniedziałek dniem wolnym od pracy

W związku z ustawą z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej informujemy, że poniedziałek- 12 listopada 2018 roku jest dniem wolnym od pracy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Niedrzwicy Dużej oraz Filiach Bibliotecznych.

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w najbliższą sobotę- 3 listopada 2018 r. do odwiedzin w godzinach od 10 do 14.

Prywatność