Powitanie

Serdecznie witamy na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Niedrzwicy Dużej. Nasza Biblioteka po sześćdziesięciu latach swojej działalności, za sprawą zaprzyjaźnionych Czytelników, oddaje w Państwa ręce swoją stronę internetową, bowiem w dzisiejszych czasach jest to najszybsze źródło informacji. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu interesujące informacje, obejrzycie ciekawe zdjęcia, dowiecie się o różnych formach naszej działalności. Jednocześnie zapraszamy Państwa do współpracy - prosimy o propozycje zakupów książek, uwagi na temat działalności naszej Biblioteki, wyrażenia swoich oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, bo to przecież nasza wspólna Biblioteka.

Noc w Bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w piątek- 23 czerwca 2017 r. na

V Noc w Bibliotece.

W programie:

• od godz. 18 do 19 czytamy najmłodszym: zapraszamy najmłodszych czytelników do posłuchania wybranych fragmentów książek
  • od 19 do 20 wypożyczamy zapracowanym: wypożyczanie i oddawanie książek, rozmowa z bibliotekarzami, przegląd nowości, bestsellerów
  • od 20 do 24 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Ksiażki: spotkanie klubowiczów oraz wszystkich chętnych do dyskusji o książkach Josepha Conrada

Zapraszamy wszystkich czytających!

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Duzej zaprasza w najbliższą sobotę- 3 czerwca 2017 r. w godzinach od 10 do 14.

Jednocześnie przypominamy, że w wakacje biblioteka będzie nieczynna w soboty.

spotkanie DKK

Dyskusyjny Klub Książki w Niedrzwicy Dużej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek-        12 maja 2017 r. o godz. 18 w siedzibie biblioteki.

Porozmawiamy o książce W. Hugo "Nędznicy".

Zapraszamy wszystkich czytajacych!

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w najbliższą sobotę- 6 maja 2017 r. w godzinach od 10 do 14.

Biblioteka czynna 2 maja

Informujemy, że we wtorek- 2 maja 2017 r. biblioteka gminna będzie czynna w godzinach od 10 do 18.

Prywatność

Zespół Szkół w Niedrzwicy Dużej

3 Niedrzwicka Drużyna Harcerzy - Trop

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych

Dyskusyjne Kluby Książki

Katalogi bibliotek

Towarzystwo Przyjaciół Niedrzwicy Kościelnej

Radio Bobry

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.