spotkanie DKK

Dyskusyjny Klub Książki w Niedrzwicy Dużej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek- 22 września 2017 r. o godz. 18 w siedzibie biblioteki.

Tematem dyskusji będzie książka Natalii Fiedorczuk "Jak pokochać centra handlowe", która uzyskała  nagrodę: Paszport Polityki w kategorii Literatura w 2016 roku.

Zapraszamy wszystkich czytających!

Narodowe Czytanie

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w sobotę- 2 września 2017 r. wszystkich chętnych do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. Rozpoczynamy o godz. 10.

W tym roku czytamy dzieło Stanisława Wyspiańskiego "Wesele".

Zapraszamy wszystkich chętnych!

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w sobotę- 2 września 2017 r. w godzinach od 10 do 14.

Noc w Bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Dużej zaprasza w piątek- 23 czerwca 2017 r. na

V Noc w Bibliotece.

W programie:

• od godz. 18 do 19 czytamy najmłodszym: zapraszamy najmłodszych czytelników do posłuchania wybranych fragmentów książek
  • od 19 do 20 wypożyczamy zapracowanym: wypożyczanie i oddawanie książek, rozmowa z bibliotekarzami, przegląd nowości, bestsellerów
  • od 20 do 24 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Ksiażki: spotkanie klubowiczów oraz wszystkich chętnych do dyskusji o książkach Josepha Conrada

Zapraszamy wszystkich czytających!

sobota pracująca

Gminna Biblioteka Publiczna w Niedrzwicy Duzej zaprasza w najbliższą sobotę- 3 czerwca 2017 r. w godzinach od 10 do 14.

Jednocześnie przypominamy, że w wakacje biblioteka będzie nieczynna w soboty.