Koncert charytatywny "Razem dla Piotrusia"

W niedzielę 11 grudnia 2011 w godz. 16.00 – 20.00 odbędzie się w GOKSiR koncert charytatywny na rzecz Piotrusia Łyjaka. Piotruś (3,5 l.) urodził się ze złożoną wadą serca - Tetralogia Fallota z atrezją tętnicy płucnej - i wymaga natychmiastowej operacji. Zebrane w czasie koncertu pieniądze przeznaczone zostaną na sfinansowanie operacji chłopca za granicą.
W czasie koncertu wystąpią m.in.:
- Chór z Gimnazjum nr 1 w Niedrzwicy Dużej
- Przedszkolaki z Niedrzwicy Dużej
- Finalistki programu „Mam talent” - Magda Welc i Kasia Sochacka
Koncertowi towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy, kiermasz oraz aukcja, którą poprowadzi Ewa Dados

Sobota pracująca
Biblioteka zaprasza w sobotę- 3 grudnia w godzinach od 10 do 14.
Promocja książki "Strzeszkowice w krajobrazie Lubelszczyzny"

We wtorek - 29 listopada o godz. 17.00 - zapraszamy do Strzeszkowic na promocję książki "Strzeszkowice w krajobrazie Lubelszczyzny" autorstwa Malwiny Chmiel i Agnieszki Stasiak. Spotkanie odbędzie się w remizie OSP w Strzeszkowicach.
Kolejne spotkanie promocyjne już w najbliższy czwartek 1 grudnia w GOKSiR w Niedrzwicy Dużej o godz. 17.00.
Wstęp wolny.
Zapraszamy!
Organizatorem spotkań jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miejscowości Strzeszkowice.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

DYSKUSYJNY KLUB KSIÄ?Ĺ?KI w Niedrzwicy Dużej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek - 25 listopada o godz. 18 w siedzibie biblioteki. Tematem naszej dyskusji będzie twórczość Jarosława Iwaszkiewicza - autora powieści i opowiadań takich jak: "Matka Joanna od aniołów", "Panny z Wilka", "Tatarak". ZAPRASZAMY!

Spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim

Wszystkich, którzy lubią powieści kryminalne w stylu retro zapraszamy na spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim - autorem książek o Lublinie lat 30-tych XX wieku i lubelskim komisarzu Maciejewskim ("Morderstwo pod cenzurą", "Kino Venus", "A na imię jej będzie Aniela").
Spotkanie odbędzie się w środę 16 listopada o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Spotkanie z Marcinem Wrońskim jest realizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.