Jesienne spotkanie z poezją

Filia biblioteczna w Strzeszkowicach zaprasza wszystkich na jesienne spotkanie z poezją, które odbędzie się 14 października o godzinie 15.00 w bibliotece w Strzeszkowicach. Zapraszamy!

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

DYSKUSYJNY KLUB KSIÄ?Ĺ?KI w Niedrzwicy Dużej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek- 21 października o godz. 18 w siedzibie biblioteki.
Tematem naszej dyskusji będzie twórczość laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury Czesława Miłosza.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CZYTAJÄ?CYCH!

Turniej Drużyn Puszczańskich w Niedrzwicy Dużej

Już w najbliższy weekend (od 30 września do 2 października) w Niedrzwicy Dużej odbędzie się ogólnopolski Turniej Drużyn Puszczańskich, na którym wyłoniona zostanie Drużyna Rzeczypospolitej.
Turniej organizowany jest przez Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej i 3 Niedrzwicką Drużynę Harcerzy "Trop".

Sobota pracująca

Jak zawsze w pierwszą sobotę miesiąca wszystkich, którzy nie znaleźli chwili czasu w trakcie zapracowanego tygodnia zapraszamy do biblioteki w Niedrzwicy Dużej.
W najbliższą sobotę - 1 października - biblioteka będzie czynna w godzinach 10.00 - 14.00.
Zapraszamy!

Akcja sprzątania lasów

Zapraszamy do włączenia się do akcji sprzątania świata. Już w najbliższą sobotę 24 września rozpoczynamy sprzątanie lasów w naszej gminie.
Zbiórka godz. 9.00:
- Las "NA NOWINY" przy Zespole Szkół w Krężnicy Jarej,
- Las "MAJDAN" przy cmentarzu wojskowym "za torami",
- Las "NA GĂ?RKI" pod GOKSiR oraz przy wejściu do lasu od ul. Górki.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych, Urząd Gminy Niedrzwica Duża, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej oraz gminne Ochotnicze Straże Pożarne