Głosujmy na ekorewolucjonistów z Niedrzwicy Dużej

Droga koleżanko i drogi kolego!
Zostań EKO - rewolucjonistą
- ratuj z nami środowisko!
Przyjacielu przyrody – czy jesteś starszy, czy tez bardzo młody!
Zagłosuj - przyłącz się, bądź EKO, a zajdziesz daleko!
Przyrody przyjaciele to od Was zależy tak wiele!

Mali Ekolodzy ze Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej proszą o Wasz głos! Już od 10 listopada rusza głosowanie na ekofilmiki w programie Tesco dla szkół - ekorewolucja.
15 Filmików, które otrzyma najwięcej głosów internautów - zdobędzie nagrody dla swoich szkół. Głosujcie, może się uda i przyczynicie się do zdobycia jednej z nagród dla Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej - np. pracowni multimedialnej.
Głosować można codziennie od 10 listopada do 9 grudnia na stronie Tesco dla Szkół

Spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim

Wszystkich, którzy lubią powieści kryminalne w stylu retro zapraszamy na spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim - autorem książek o Lublinie lat 30-tych XX wieku i lubelskim komisarzu Maciejewskim ("Morderstwo pod cenzurą", "Kino Venus", "A na imię jej będzie Aniela").
Spotkanie odbędzie się w środę 16 listopada o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Spotkanie z Marcinem Wrońskim jest realizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

W najbliższą sobotę zapraszamy do biblioteki!

Jak zwykle w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy do biblioteki wszystkich, którzy w ciągu zapracowanego tygodnia nie znaleźli czasu na wypożyczenie książek. Już w najbliższą sobotę - 5 listopada - Biblioteka w Niedrzwicy Dużej będzie czynna w godz. 10.00 - 14.00. Zapraszamy!

Kolejny projekt realizowany przez Bibliotekę w Niedrzwicy Dużej

Gminna Biblioteka Publiczna wraz z filiami bibliotecznymi (jako biblioteka wiodąca) i trzy biblioteki partnerskie: Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie, Gminna Biblioteka Publiczna w Strzyżewicach i Gminna Biblioteka Publiczna w Jastkowie (jako biblioteki partnerskie), przystąpiły do drugiej rundy Programu Rozwoju Bibliotek. Celem programu jest wzmocnienie potencjału bibliotek publicznych poprzez wyposażenie ich w sprzęt informatyczny, a także uczestnictwo w cyklu szkoleń praktycznych, które umożliwią nam kontakt i wymianę doświadczeń z innymi bibliotekarzami oraz zapoznanie się ze specyfiką pracy innych placówek.

Promocja książki Andrzeja Pastusiaka "Niedrzwica Kościelna widziana moimi oczami"

W czwartek 27 października o godz. 18.00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej na spotkanie z Andrzejem Pastusiakiem - autorem książki "Niedrzwica Kościelna widziana moimi oczami". Spotkanie pod hasłem "Zaczarowana dorożka" powiązane będzie z promocją twórczości lokalnych prozaików, poetów i malarzy. Zapraszamy!

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.