Wakacyjne nowości książkowe

Wakacje to dla wielu z nas czas odpoczynku i nadrabiania zaległości książkowych. Aby sprostać wymaganiom naszych Czytelników zakupiliśmy bardzo atrakcyjne nowości książkowe. Nowe powieści Isabel Allende czy Nicholasa Evansa z pewnością pozwolą oderwać się od szarej rzeczywistości. Wielbiciele współczesnych polskich kryminałów znajdą także coś dla siebie - nową powieść Marcina Wrońskiego "A na imię jej będzie Aniela" oraz bestsellerowy kryminał Zygmunta Miłoszewskiego "Uwikłanie". Miłośnicy przygód i podróży zagłębią się w książki podróżnicze Martyny Wojciechowskiej i Wojciecha Cejrowskiego.
Szczegóły w zakładce "Nowości książkowe w bibliotece"
Wszystkie książki dostępne są w naszej bibliotece.
Zapraszamy!

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na swoje kolejne spotkanie. Tym razem dyskutować będziemy o naszych ulubionych lekturach, które warto ze sobą zabrać na wakacje.
Spotykamy się już w najbliższy piątek – 29 lipca o godzinie 18.00 – wyjątkowo w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.
Zapraszamy!

Szeptany Lublin z Marcinem Wrońskim

Lubisz książki Marcina Wrońskiego? Fascynuje Cię przedwojenny Lublin? Wybierz się na wycieczkę po Lublinie z lat 20-tych i 30-tych z autorem kryminałów retro o komisarzu Zygmuncie Maciejewskim.
Szczegóły na stronie www.szeptany.lublin.pl

Zanim jednak wyruszysz na wycieczkę warto przeczytać opowieści o komisarzu Maciejewskim. Książki dostępne w naszej bibliotece. Zapraszamy!

Relacje ze spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki

W zakładce "Dyskusyjny Klub Książki" można przeczytać relacje ze spotkań Klubu. Wahacie się czy dołączyć do DKK? Może te krótkie notatki na temat omawianych książek pomogą Wam w podjęciu decyzji, oczywiście tej o przyłączeniu się do dyskusji!

DKK w Niedrzwicy przykładem dla innych

Na ostatnim spotkaniu bibliotekarzy z powiatu lubelskiego Dyskusyjny Klub Książki z naszej Biblioteki został uznany za jeden z najprężniej działających na terenie całego województwa lubelskiego.
Jest to niewątpliwie ogromne wyróżnienie dla Klubowiczów oraz Biblioteki.