Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki już 23 września o godzinie 18.00. spotykamy się jak zwykle w Gminnej Bibliotece Publicznej w Niedrzwicy Dużej.
Tym razem dyskusja toczyć będzie się wokół twórczości lubelskiego pisarza Marcina Wrońskiego - autora kryminalnych powieści retro o komisarzu Maciejewskim.
Zapraszamy!

Kolejna audycja Intrnetowego Radia Bobry

Już w najbliższy piątek 16 września rusza kolejna audycja Internetowego Radia Bobry. W najbliższej audycji m.in. najnowsze informacje kulturalne z terenu Gminy, wywiady z mieszkańcami, ciekawostki i porady. Radiowe Bobry zapraszają w godzinach 19.00 - 22.00 na stronę www.drugikrok.eu.
Internetowe Radio Bobry stworzone zostało w ramach projektu "Wolontariat sposobem na zmiany - drugi krok" finansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych z Niedrzwicy Dużej oraz Fundację na Rzecz Rozwoju Ĺšrodowiska Lokalnego Niedrzwicy Kościelnej "Dziupla".

Biblioteka zaprasza na audycje internetowego Radia Bobry

Już w najbliższy piątek - 26 sierpnia rusza Internetowe Radio Bobry. Wolontariusze z projektu "Wolontariat sposobem na zmiany - drugi krok" realizowanego przez Fundację "Dziupla" i Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, zapraszają do słuchania audycji od godziny 17.00.
Radio bobry dostępne będzie za pośrednictwem strony www.drugikrok.eu
W programie m.in.:
17.00 - Serwis o wolontariacie
17.15 - Co w gminie piszczy
18.00 - Wywiad bardzo kulturalny
18.30 - Serwis kulturalny
18.35 - Coś dla każdego
19.00 - Wiadomości
20.00 - Bananowe songs

Wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na wakacyjne na temat ulubionych wakacyjnych książek.
Spotykamy się już w piątek – 19 sierpnia o godzinie 18.00, jak zwykle w Bibliotece w Niedrzwicy Dużej.
Zapraszamy wszystkich miłośników książek!

Wakacyjne nowości książkowe

Wakacje to dla wielu z nas czas odpoczynku i nadrabiania zaległości książkowych. Aby sprostać wymaganiom naszych Czytelników zakupiliśmy bardzo atrakcyjne nowości książkowe. Nowe powieści Isabel Allende czy Nicholasa Evansa z pewnością pozwolą oderwać się od szarej rzeczywistości. Wielbiciele współczesnych polskich kryminałów znajdą także coś dla siebie - nową powieść Marcina Wrońskiego "A na imię jej będzie Aniela" oraz bestsellerowy kryminał Zygmunta Miłoszewskiego "Uwikłanie". Miłośnicy przygód i podróży zagłębią się w książki podróżnicze Martyny Wojciechowskiej i Wojciecha Cejrowskiego.
Szczegóły w zakładce "Nowości książkowe w bibliotece"
Wszystkie książki dostępne są w naszej bibliotece.
Zapraszamy!