Relacje ze spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki

W zakładce "Dyskusyjny Klub Książki" można przeczytać relacje ze spotkań Klubu. Wahacie się czy dołączyć do DKK? Może te krótkie notatki na temat omawianych książek pomogą Wam w podjęciu decyzji, oczywiście tej o przyłączeniu się do dyskusji!

DKK w Niedrzwicy przykładem dla innych

Na ostatnim spotkaniu bibliotekarzy z powiatu lubelskiego Dyskusyjny Klub Książki z naszej Biblioteki został uznany za jeden z najprężniej działających na terenie całego województwa lubelskiego.
Jest to niewątpliwie ogromne wyróżnienie dla Klubowiczów oraz Biblioteki.

Otwarcie nowej siedziby filii biblioteki w Krężnicy Jarej

17 marca w Krężnicy Jarej odbyło się oficjalne otwarcie wyremontowanej filii bibliotecznej. Spotkanie zorganizowane zostało szczególnie dla użytkowników biblioteki i miejscowych twórców ludowych. Na spotkanie przybył proboszcz tutejszej parafii ksiądz Marian Bartnik, który dokonał poświęcenia wyremontowanej filii, a także dyrektor Biblioteki Powiatowej pani Magdalena Kędra, była dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej pani Teresa Jaśkowska, dyrektor Zespołu Szkół w Krężnicy Jarej pani Beata Tymczak, dyrektor GOKSiR w Niedrzwicy Dużej pani Weronika Pylak, pracownik Urzędu Gminy ds. Promocji i Rozwoju pan Marcin Pastuszak, miejscowi czytelnicy oraz byli i obecni pracownicy bibliotek.